Семена и растения семена кулика

Семена и растения семена кулика

    Компанія«Ісіда – 2012» є офіційним дистриб’ютором світового лідера у виробництві насіння овочевих культур компаніїSEMINIS в Україні.

Колектив компанії займається випробуваннями і впровадженням сортів і гібридів SEMINIS в Україні протягом більше двадцяти років.

    Всі сорти і гібриди, які пропонуються компанією, пройшли випробування на власних демонстраційно-випробувальних ділянках і на виробничих масивах передових овочівників господарств України. Всі вони внесені до державного реєстру України.

    Метою своєї роботи ми бачимо задоволення попиту на насіння овочів найпередовіших сортів і гібридів, які дозволяють як промисловим підприємствам і фермерським господарствам, так і в приватних присадибних господарствах, отримувати великі врожаї екологічно чистої продукції, що містить максимально можливу кількість вітамінів та інших корисних для людини речовин , з прекрасними смаковими якостями.

    Ми віримо, що наша робота це не просто ще один бізнес, а життя повне задоволення від того, що ми допомагаємо нашим овочівникам годувати людей смачними і корисними овочами і досягати при цьому високих економічних результатів.Source: semena.org


Добавить комментарий